>więcej

Aktualności

04 XII 2011

BLUZY, KOSZULKI, PRZYPINKI...

W naszym oficjalnym sklepiku u Cartona pojawiły się nowe ciekawe kolorowe produkty- są bluzy z kapturem, koszulki niebieskie i żółte, przypinki, naszywki- zapraszamy na zakupy pod tym linkiem CARTON

28 XI 2011

EURO 2012 I 15-LECIE FUNDACJI POLSAT.

Już 2 grudnia rozpoczynamy przygodę z Euro 2012. W piątkowy wieczór zagramy koncert w Warszawie pod Pałacem Kultury w ogrzewanym namiocie z okazji losowania grup Euro 2012.
Nasz koncert rozpocznie się około 21.00.

03 XI 2011

FINAŁ MUST BE THE MUSIC- DRUGA EDYCJA

Już w niedziele 6 listopada zapraszamy na Wielki Finał programu "Must Be The Music"- Tylko Muzyka w Polsacie. Zobaczymy kto tym razem zyska sobie przychylność najważniejszegi jury w kraju- WAS- publiczności a  my przy okazji zagramy jako gość scecjalny- startujemy o 20.00.

02 X 2011

MAMY "ZŁOTĄ PŁYTE"

Dzisiaj z rąk naszego wydawcy Sławka Świdurskiego – „Melona”- Lou  & Rocked Boys otrzymaliśmy „Złotą Płytę” co oznacza że krążek” Folkorabel” sprzedał się w nakładzie 15 tyś egzemplarzy,  a to wszystko Wasza zasługa, ponieważ wierzycie w nas i kupujecie oryginalne płyty. Bardzo Wam za to dziękujemy!!!

29 IX 2011

PUNKY REGGAE LIVE 2011

Rusza wielka trasa koncertowa Punky Reggae Live z okazji 25-lecia zespołu Farben Lehre- Enej będzie gościem na trasie na 7 koncertach grając z takim zespołami jak: Farben Lehre, Jelonek, Raggafaya, Tabu, Analogs, Bethel. czy Straguardmuffin z Kamilem Bednarkiem. Zapraszamy- będzie grubo!!!!!

31 VIII 2011

FACEBOOK

Zapraszamy na naszego oficjanego Facebooka- tam zawsze sporo info, galeria itp. :)   FACEBOOK

29 VIII 2011

KONCERT

Koncert Gwiazd to jedno ze stałych wydarzeń Programu Podziel się Posiłkiem, które tradycyjnie gromadzi plejadę gwiazd polskiej muzyki. W sierpniowym koncercie na pilskim rynku udział wezmą znani soliści i zespoły: Afromental, Lady Pank, Ania Wyszkoni, Enej, Sylwia Grzeszczak & Liber, Video, Tomek Dolski, Neoretros oraz Zemollem.

18 VIII 2011

PRZYSTANEK WOODSTOCK A BEZPIECZEŃSTWO

Zaraz po zakończeniu festiwalu wybuchła awantura czy barierki na koncertach są potrzebne czy nie. Oczywiście że są ponieważ to gwarantuje bezpieczeństwo i komfort dla artystów ale w przypadku sceny Woodstockowej efekt jest odwrotny- scena ma prawie 4 metry wysokości i strefa pod sceną z której nic nie widać jest miejscem odpoczynku dla fanów muzyki. Ta strefa rozładowuje napierający tłum.

13 VIII 2011

FOLKORABEL

Nasza płyta "Folkorabel" jest na  15-stym miejscu najchętniej kupowanych krążków w Polsce. Dziekujemy Wam że kupujecie oryginalne płyty.

Oficjalna Lista Sprzedaży.

12 VIII 2011

EUROPEJSKI STADION KULTURY W TVP 1, 12 SIERPNIA PO 20.00

Koncert „Gramy Razem!" zainauguruje dnia 12 sierpnia o godz. 20:20 w Rzeszowie polsko-ukraiński projekt pn. Europejski Stadion Kultury. W ramach tego wydarzenia przewidzianych zostało blisko 100 polsko-ukraińskich projektów, m. in. koncerty, wystawy, warsztaty, projekcje filmowe, przedstawienia teatralne oraz debaty i działania w przestrzeni miejskiej.

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
Administrator Danych, Polityka Prywatności.