>więcej

Aktualności

27 VII 2011

ZAGRAMY NA PRZYSTANKU WOODSTOCK!!!!

Tak, Tak, Tak- zagramy ponownie na Przystanku Woodstock- koncert odbędzie się 6 sierpnia a zagramy o 18.30.

 

12 VII 2011

NOWE KOSZULKI

Jest już dostępny nowy model koszulki- pod tym linkiem zapraszamy na zakupy!!- CARTON

27 VI 2011

ENEJ NA HEINEKEN OPENER FESTIVAL

Już 30 czerwca zagramy na jednym z największych festiwali w Europie- koncert damy na scenie World o 20.30- Zapraszamy!!!!

09 VI 2011

ENEJ NA KONCERCIE W LONDYNIE.

22 czerwca 2011 zagramy nasz pierwszy koncert w Londynie. Nie będzie to zwykła impreza ponieważ jedziemy na wyspy promować wraz z Jurkiem Owsiakiem Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy oraz Przystanek Woodstock!!!!!

30 V 2011

ENEJ NA SOPOT TOP-TRENDY FESTIVAL.

Zapraszamy wszystkich do oglądania Sopot Top-Trendy Festival- będziemy brać udział w dwóch koncertach.

3 Czerwca na specjalne zaproszenie legendy rocka Kory wystąpimy na koncercie Top w pięknym duecie Kora+Enej :) a 5 czerwca wystąpimy na koncercie Trendy odbierając nagrodę za zwycięstwo w programie Must Be The Music- "Tylko Muzyka"- Zapraszamy!!!!!

13 V 2011

ENEJ WYGRAŁ PIERWSZĄ EDYCJE PROGRAMU MUST BE THE MUSIC- TYLKO MUZYKA!

Niesamowite. Udało na się. Zostaliśmy pierwszym laureatem polskiej edycji programu Must Be The Music- "Tylko Muzyka" w telewizji Polsat.

Największe podziękowania należą się Wam za wsparcie i wiarę w naszą muzykę.

Szczere podziękowania należą się też firmie Intergalactic i telewizji Polsat, która umożliwiła prawdziwym artystom pokazanie się publiczności na szeroką skale. Już wiadomo że będzie druga edycja MBTM i namawiamy ludzi, którzy mają coś do zaprezentowania żeby się zgłaszać ponieważ naprawdę warto!!!
W nagrodę zagramy na festiwalu Top- Trendy więc już niedługo ponownie widzimy się ze szklanego ekranu. :)

06 IV 2011

ZŁOTY BĄCZEK I PRZYSTANEK WOODSTOCK.

Ludzie- jest szansa ponownie zagrać na Przystanku Woodstock!!! Jesteśmy już na drugim miejscu- bardzo prosimy Was o głosy!!!!

TU MOŻNA ZAGŁOSOWAĆ

03 IV 2011

MUST BE THE MUSIC!!!!

Z ogromną radością informujemy że dostaliśmy się do półfinału programu Must Be The Music –„Tylko Muzyka” w Polsacie. Droga była długa- zgłosiło się 10 tyś artystów i z tego jury wybrało 160 wokalistów /zespołów którzy dostali zaproszenie na casting główny do Warszawy - Tam przed głównym jury w składzie: Ela Zapendowska, Kora, Adam Sztaba i Łozo zaprezentowaliśmy numer Radio Hello i dostaliśmy 4 razy TAK!!!!   Ze 160 artystów 3 razy Tak i 4 razy Tak dostało 90 os, co dawało awans do następnego etapu.

Po panelu jurorskim do półfinału i do koncertów na żywo w programie zaproszenie dostało 32 artystów w tym zespół ENEJ!!!!!!!!!!   

Teraz nasza przyszłość w programie będzie zależała od Was, ponieważ to publiczność esemesami zadecyduje kto wystąpi w finale.

09 III 2011

PAŃSTWO B - TELEDYSK

Zapraszamy do obejrzenia teledysku!

 

02 III 2011

GŁOSOWANIE NA ENEJ NA LISTACH PRZEBOJÓW.

Nasze numery znajdują się nie wielu listach przebojów- prosimy was o głosy: Trójka, Radio Olsztyn, Radio PiK, Radio Białystok,  Radio UWM FM, Radio Bartoszyce, Radio Fabryka, Radio Egida, Radio Sfera, Radio Emiter, Radio OKO, Radio Uniwersytet, Radio Centrum, Sim Radio, Radio Akadera

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
Administrator Danych, Polityka Prywatności.