>więcej

Aktualności

07 I 2015

NASZA CZWARTA PŁYTA - PAPARANOJA

12 lutego 2015 roku ukazuje się najnowsza płyta zespołu Enej pod tytułem “Paparanoja”. Jest to już czwarty krążek w historii grupy wydany przez wytwórnię Lou&Rocked Boys, będący syntezą dotychczasowych doświadczeń i inspiracji muzyków. Tym razem album zawiera aż 15 utworów skomponowanych oraz zaaranżowanych przez niezawodny duet producencki, czyli Piotra “Lolka” Sołoducha i Mirosława “Mynia” Ortyńskiego, które z pewnością zrobią piorunujące wrażenie na słuchaczach.

08 XII 2014

TRASA KONCERTOWA 2015

Pod koniec lutego 2015 roku zespoły Enej i Poparzeni Kawą Trzy ruszają w kolejną trasę koncertową! Podróżując po całej Polsce wraz ze swoją muzyką zaprzyjaźnione grupy dotrą do największych miast naszego kraju, by wystąpić na scenach najważniejszych i najbardziej znanych klubów muzycznych.

29 XI 2014

KONCERT - PODAJ RĘKĘ UKRAINIE

Koncert Podaj rękę Ukrainie to koncert solidarności i wsparcia dla walczącej o niepodległość i integralność Ukrainy. Na koncercie zagra Enej oraz topowy zespół ukraiński DZIDZIO. Przed naszymi występami na deskach Stodoły pojawi się Karol Kus z zespołem TARAKA, który wykona piosenkę z kijowskiego Majdanu Podaj rękę Ukrainie.

24 XI 2014

ENEJ W USA PO RAZ DRUGI!

24 listopada wylatujemy po raz drugi w karierze na koncerty do Stanów Zjednoczonych! Cieszymy się bardzo! W USA zagramy 3 koncerty...

12 XI 2014

TELEDYSK DO SINGLA "ZBUDUJEMY DOM" !!!

Już jest!

Przedstawiamy nasz teledysk do nowego singla Zbudujemy Dom.

"Zbudujemy dom" to najnowszy singiel zespołu ENEJ, który ujrzy światło dzienne 9 listopada 2014 roku jako pierwszy utwór zapowiadający kolejną - po Folkhorod - płytę grupy, która ukazać się ma w lutym 2015 roku.

16 X 2014

DATA PREMIERY NOWEGO SINGLA "ZBUDUJEMY DOM"

Już za niecały miesiąc wydamy nasz nowy singiel "Zbudujemy dom". Singiel będzie promował naszą nową, czwartą płytę, której premierę planujemy na początek lutego 2015.

26 IX 2014

"NASZE RANDEZ VOUS" - 25 LECIE RMF FM

Daria Jaworska nagrała wraz z nami nową wersję przeboju zespołu Kombi "Nasze Randez Vous".
Utwór znajdzie się na jubileuszowej płycie wydanej z okazji 25-lecia RMF FM. Zapraszamy do słuchania!

22 IX 2014

"BRAĆ" - DONATAN, CLEO I ENEJ

Zapraszamy do obejrzenia klipu do utworu "Brać", w którym wzięliśmy gościnny udział na zaproszenie Donatana i Cleo.

18 VIII 2014

ESKA MUSIC AWARDS 2014

Tegoroczna gala rozdania muzycznych nagród radia ESKA odbędzie się już w najbliższy piątek, 22 sierpnia, w Szczecinie. Wśród nominowanych znalazły się, jak co roku, największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej. Są to m. in. Piersi, Lemon, Bednarek, Mesajah, Dawid Podsiadło, Sylwia Grzeszczak, Cleo czy Ewa Farna.

31 VII 2014

LATO Z RADIEM

Podczas tegorocznych wakacji po raz kolejny mamy przyjemność grać razem z 1. Programem Polskiego Radia w ramach trasy Lata Z Radiem. 2. sierpnia wystąpimy w Turku, a dzień później w Drezdenku. Zapraszamy serdecznie na koncerty!

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
Administrator Danych, Polityka Prywatności.