>więcej

Aktualności

21 VI 2017

EUROPEJSKI STADION KULTURY 2017

Tegoroczna, piąta już edycja wydarzenia Wschód Kultury Europejski Stadion Kultury odbędzie się w dniach 22 - 25 czerwca 2017 roku w Rzeszowie. W trakcie festiwalu odbędzie się blisko 40 różnorodnych wydarzeń, w tym koncerty, wystawy, spektakle, pokazy filmowe, warsztaty, spotkania autorskie i wiele więcej. Miasto odwiedzi 350 artystów z 9 krajów. Punktem kulminacyjnym jest koncert glowny na stadionie.

Koncert ten jest szczególnie atrakcyjny dzięki swojej oryginalnej formule, dającej szansę na zaistnienie unikatowych wydarzeń artystycznych, których nie można doświadczyć na żadnym innym festiwalu w Polsce. Polega ona na łączeniu wykonawców polskich i zagranicznych w kolektywy, a dzięki temu miksowaniu ich różnych stylów, wrażliwości i tworzeniu w ten sposób nowych, zupełnie nieprzewidywalnych artystycznych jakości. My tez tam będziemy! Wystapimy w duecie z Dzambo Agusevi Orchestra! Czyli - Bałkańskie szaleństwo prosto z Macedonii. Zespół tworzy 11 muzyków, a na ich oryginalne brzmienie składają się: cztery trąbki, dwie perkusje, trzy rogi tenorowe, tuba i wokal. Razem tworzą doskonałe połączenie współczesnego popu z bałkańskimi rytmami, obok którego nie sposób przejść obojętnie.

Zapraszamy wszystkich na to wydarzenie, bo na pewno będzie pięknie!

Do zobaczenia!

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
Administrator Danych, Polityka Prywatności.