>więcej

Aktualności

17 VIII 2017

WSZYSTKO TAKIE PROSTE

“Wszystko takie proste” to wyjątkowy prezent, jaki muzycy zespołu Enej postanowili podarować swoim fanom pod koniec okresu wakacyjnego. Piosenka idealnie wpisuje się we wszystko, z czym kojarzony jest styl grupy, to żywiołowy, optymistyczny utwór, porywa już od pierwszych dźwięków, nie pozwala bezczynnie siedzieć w miejscu. Uśmiech ciśnie się na usta również podczas oglądania teledysku dołączonego do materiału dźwiękowego, mamy bowiem okazję obejrzeć każdego z muzyków pracujących przy nagraniu, oczywiście z lekkim przymrużeniem oka.

Ciekawostką jest, iż nagranie wideo powstawało podczas rzeczywistej rejestracji dźwięku, co dodaje smaku całości. Jeśli więc koniec wakacji kojarzy się Wam z nostalgią, a zbliżająca się wolnymi krokami jesień wpędza w melancholię - warto sięgnąć po piosenkę “Wszystko takie proste” wraz z teledyskiem, dużo w niej słońca, dużo radości, zdecydowanie może być lekarstwem na wszelkie smutki.

 

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
Administrator Danych, Polityka Prywatności.